BMW X3 w leasingu – szczegóły oferty

Wyjątkową ofertę stanowi BMW X3 w leasingu. Luksusowy pojazd określany jest mianem sportowca wśród SUV-ów. Jego trzecia generacja miała swoją premierę w 2017 roku. Od tamtego roku uchodzi za jeden z najbardziej pożądanych modeli dostępnych na rynku motoryzacyjnym. Należy on do segmentu pierwszego, grupy premium. 

Kompaktowy crossover typu SUV – zalety

Pojazd wyróżnia przestronne wnętrze z niezwykle wygodnymi fotelami, z mnóstwem opcji dopasowania, w tym między innymi regulacją stopnia zacieśnienia boków. Na komfortowe podróżowanie pozwala także bagażnik o pojemności 550 litrów, który można powiększyć nawet do 1600 litrów, składając oparcia tylnej kanapy. Dużo miejsca na nogi i kokpit skierowany w stronę kierowcy to już standard w przypadku większych modeli bawarskiego koncernu motoryzacyjnego. Mocno zaakcentowane nadkola i atrakcyjna sylwetka nadają temu modelowi zadziornego charakteru. 

Innowacyjność technologii

Pod maską można znaleźć jedną z siedmiu wersji dynamicznego silnika występującego zazwyczaj razem z napędem xDrive. Do wyboru są cztery wersje diesla oraz trzy w benzynie, z których największy ma aż 360 KM. Częściową automatyzację jazdy zapewnia bardzo dokładny układ kierowniczy oraz automatyczna skrzynia biegów z ośmioma biegami. Ponadto na uwagę zasługuje zastosowanie inteligentnych technologii, w postaci:

  • kolorowego wyświetlacza HUD, pokazującego szereg przydatnych informacji,
  • nawigacji z dodatkiem Connected Drive, pozwalającym na łączność z internetem,
  • systemu multimedialnego z możliwością sterowania gestem,
  • kamery cofania SurroundView wyświetlającej trójwymiarowy model samochodu z zewnątrz, dopasowany do otoczenia, z możliwością zaprogramowania na automatyczne włączanie, np. podczas podróży po ciężko przejezdnych i bardzo wąskich uliczkach,
  • opcjonalny dodatkowy kluczyk inteligentny, przekazujące informacje o pojeździe, nawet gdy ten znajduje się w większej odległości od właściciela.

Dodatkowe informacje o BMW X3 leasing, w tym szczegóły dotyczącego samego modelu, a także najnowszych sposobów jego finansowania znajdują się na stronie internetowej BMW Direct – https://bmwdirect.pl/model/x3,suv.