Kraków – integracyjne centrum Małopolski

agencja eventowa kraków

Utrzymanie miłej atmosfery w zespole, a także integracja pracowników poprzez organizację interesujących wyjazdów firmowych to znakomity sposób na poprawę produktywności. Sprawdź nasze pomysły na imprezy firmowe w Krakowie.

Imprezy firmowe – Kraków idealny na wycieczkę rowerową 

Zarówno wiosna, jak i jesień stanowią świetny okres na wycieczkę rowerową po Krakowie. To również znakomity pomysł na integrację pracowników z różnych działów i jednocześnie aktywne spędzenie czasu wolnego. 

Trasę można zaplanować tak, aby przebiegała przez mniej znane obszary miasta, a jednocześnie zahaczała o restaurację, w której będzie można wspólnie odpocząć po jeździe i zjeść pyszny i energetyczny posiłek. Finałem takiej grupowej wycieczki może być firmowy grill lub ognisko w przeznaczonym do tego miejscu. Nie ulega wątpliwości, że na imprezy firmowe, Kraków stanowi idealną destynację.

agencja eventowa kraków

A może wyścig rowerowy? Nie ulega wątpliwości, że taka forma luźnej rywalizacji może przynieść mnóstwo radości i bardzo pozytywnych wspomnień dla każdego członka zespołu. 

Imprezy integracyjne – Kraków i miejska gra terenowa

Organizacja ciekawej miejskiej gry terenowej, która zakończy się na przykłąd uroczystym obiadem to także bardzo interesujący pomysł na integrację pracowników. Takie wydarzenie można zaplanować zarówno we własnym zakresie, jak i powierzyć organizację doświadczonej i profesjonalnej firmie. Niezależnie od wybranej drogi, imprezy integracyjne w Krakowie z pewnością zapiszą się w pamięci wszystkich uczestników.