Drukarnia cyfrowa Kraków – wysoka jakość wydruków

kraków druku centrum

Największą zaletą druku cyfrowego jest możliwość niemal natychmiastowego wydruku materiałów. Dane do druku dostarczane są bezpośrednio z komputera lub przez pośredni nośnik. Ogromnym atutem technologii cyfrowej jest możliwość zmiany wydruków po ich rozpoczęciu, ponieważ materiały zapisane są w formie cyfrowej.

Centrum druku Kraków

Zajmujemy się każdego rodzaju drukiem cyfrowym. Jest to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie w przypadku małych nakładów.
Drukarnia cyfrowa Kraków – oferujemy szybki wydruk nawet pojedynczych egzemplarzy takich jak: dyplomy, świadectwa, koperty, zaproszenia oraz wiele innych produktów. Specjalizujemy się również w drukowaniu zdjęć,co pozwala łączyć w sobie niskie koszty z doskonałą jakością.

Nasza oferta obejmuje wszechstronne zlecenia na materiały firmowe i promocyjne dla firm oraz projekty dla klientów indywidualnych. Plakaty, kalendarze, ulotki oraz inne materiały firmowe drukowane są w wysokiej jakości, co pozwala na zadowolenie klientów.
Nasze zaangażowanie i wiedza specjalistyczna pozwalają na realizację druku cyfrowego na różnego typu materiałach.

Przebieg procesu drukowania

W zależności od użytej metody przebieg procesu drukowania może różnić się na poszczególnych etapach. Nasze centrum druku Kraków realizuje je dbając o każdy szczegół procesu. Poszczególne etapy to:

  • ładowanie miejsc drukujących
  • wywołanie
  • przenoszenie obrazu na podłoże drukowe
  • utrwalenie odbitki